2017 Yılında Çıkacak Son Teknoloji Akıllı Telefonlar

2017 Yılında Çıkacak Son Teknoloji Akıllı Telefonlar

2017’de çıkacak cep telefonu modellerini sizler için derledik

  1. Samsung Galaxy S8 : Samsung S8 modeli nisan ayı içerisinde çıkması beklenmektedir. S8 ve daha geniş ekranlı S8 Plus modelinin aynı anda tanıtılması beklenmektedir. S8 Edge modeli konusunda ise henüz netlik yoktur.
  2. LG G6: Lg G serisinin son modeli LG G6’nın görüntü ve özellikleri internete sızmış durumdadır. Modelin mart ayı içerisinde çıkması beklenmektedir.
  3. iphone 7s ve iphone 7s plus: iphone genel olarak 2 yıl içerisinde bir model yenilemesi yaptığından dolayı iphone 7s modellerinin 2017 yazında çıkması beklenmetedir. Bir çok site iphone 8 reklamları yapsada iphone 7s modellerinin 2018 yaz sonunda çıkmasını beklemek daha gerçekçi olacaktır
  4. Samsung Galaxy X: Samsungun katlanabilir telefon patentini almasından sonra samsungun galaxy x serisinde bu teknolojiyi kullanması beklenmektedir. Kıvrımlı telefonlardan sonra bakalım katlanabilir akıllı telefon nasıl olacak.
  5. LG G Flex 3 : Samsungun katlanabilirliğine rakip olarak LG esnek telefon sunmayı hedeflemektedir. Akıllı cep telefonu piyasasında katlanabilen veya esneyebilen telefonların rekabetine sahne olması bekleniyor.
  6.  Bu önemli modellerin sonrasında HTC, Casper ve Sony gibi markalarında yeni modeller çıkarması beklenmektedir.